Gite Ti Roucou
Η ευχάριστη Gite Ti Roucou Petit-Bourg με ιδιωτική πισίνα δίνει πρόσβαση σε φυσικά τοπία, όπως ο Καταρράκτης Cascade aux Ecrevisses που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 10 λεπτών οδικώς.
Αυτή η βίλα με 1 μπάνιο προσφέρει θέα στην πισίνα και διαθέτει βεράντα.
Αυτό το ευχάριστο κατάλυμα διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ηλεκτρικό βραστήρα και μαγειρικά σκεύη, που επιτρέπει στους επισκέπτες να μαγειρεύουν.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
Στο δωμάτιο
- Καθιστικό
- Ταράτσα
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Σε η Gite Ti Roucou έχει πάρκινγκ;
Οι πελάτες της η Gite Ti Roucou μπορούν να παρκάρουν σε δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Pointe-a-Pitre Le Raizet από η Gite Ti Roucou;
Η Gite Ti Roucou απέχει 25 χλμ. από το Pointe-a-Pitre Le Raizet. - ❓
Η Gite Ti Roucou διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της η Gite Ti Roucou θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα.